Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri (08-09 Kasım 2021)

04.12.2022

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ev sahipliğinde ekte yer alan program çerçevesinde Ankara, Kırıkkale, Kırşehir ve Nevşehir İl ve İlçelerinde yerleşik iş çevrelerine yönelik olarak 08-09 Kasım 2021 tarihlerinde 13:00-16:30 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

Çevrim içi olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” gönderilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Seminer katılım linkleri ekteki eğitim programları ile birlikte ve aşağıda gönderilmiştir. Aşağıda belirtilen Zoom Webinar katılım linkinden ve ID NumarasındanTicaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerlerine doğrudan katılım sağlanabilir. Katılım sağlayacak kişilerin Ad Soyad ve e-posta adreslerini doğru girmeleri, Katılım Belgelerinin gönderilebilmesi açısından önem arz etmektedir.

Bilgileri rica olunur.

8-9 Kasım 2021 Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri;
Zoom Webinar Linki: https://zoom.us/j/95426897069
Zoom Webinar ID: 95426897069

8 Kasım 2021 Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Web Duyuru Linki:
https://egitim.oaib.org.tr/Genel/EgitimDetay.aspx?anah=426

9 Kasım 2021 Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Web Duyuru Linki:
https://egitim.oaib.org.tr/Genel/EgitimDetay.aspx?anah=427

Yükleniyor...